O nas

FIRMA JAHEX od 1986 roku prowadząc działalność świadczy w pełnym zakresie usługi wyprawy skór futerkowych i szycia wyrobów futrzarskich.

JAHEX jest producentem kożuchów tradycyjnych – regionalnych ręcznie haftowanych jak i klasycznych męskich, damskich i dziecięcych, kamizelek, kurtek licowych, czapek, rękawic i pantofli. Firma sprzedaje skóry wykończone do szycia kożuchów jak i dekoracyjne. Zakład bazuje na najlepszych surowcach polskich. Proponuje różne wykończenia skór. W produkcji wykorzystywane są najwyżej jakości, wysokogatunkowe skóry owcze i jagnięce krajowe.

Odzież z tych skór odznacza się trwałością użytkową, lekkością, posiada dobre właściwości ciepłochronne i higieniczne oraz wysokie walory estetyczne, zaspakajając najbardziej wyszukane oczekiwania klientów. Wyroby produkowane są z uwzględnieniem najnowszych trendów mody, we wszystkich rozmiarach oraz bogatej gamie kolorystycznej.

Firma otwarta jest na sugestie i indywidualne preferencje swoich klientów, wprowadzając coraz to nowe fasony oraz wzory swoich wyrobów. Nasza oferta posiada modele, które zadowolą osoby o konserwatywnym guście jak i te o bardziej wyrafinowanym poczuciu estetyki. Wyroby oferowane są do sprzedaży w przystępnych cenach z możliwością negocjacji.

Zapraszamy do współpracy firmy i sklepy oferujące odzież skórzaną.

Za swoją działalność Firma została odznaczona:

Złota Odznaka Honorowa Izby Rzemieślniczej w Nowym Sączu- „Za zasługi w rzemiośle” nadano w 2000 roku.

Honorowa Odznaka Rzemiosła- przyznał Związek Rzemiosła Polskiego w 2003 roku.

Srebrny Medal im. Jana Kilińskiego- przyznał Związek Rzemiosła Polskiego w 2007 roku.

Dyplom przyznany przez Jana Włostowskiego Prezesa Fundacji Cepelia Polska Sztuka i Rękodzieło w Warszawie za szczególny wkład w rozwój sztuki ludowej i rękodzieła artystycznego oraz promocję tego, co najpiękniejsze i najbardziej wartościowe w tej twórczości. Warszawa-Kraków sierpień 2008r.

Złoty medal od Cepelia Polska Sztuka i Rękodzieło 60 lat troski o ginące piękno w 2009r.

Medal za zasługi na rzecz polskiej kultury rodzimej – Polska Sztuka i Rękodzieło Warszawa 2011r.

Stowarzyszenie Koalicja Marek Ziem Górskich w uznaniu wyjątkowych zasług dla rozwoju promocji regionów górskich. Zdobycie tytułu Mały Przedsiębiorca Ziem Górskich – Żywiec 14.04.2012r.

Dyplom przyznany przez Jana Włostowskiego Prezesa Fundacji Cepelia Polska Sztuka i Rękodzieło w Warszawie za szczególny wkład w rozwój sztuki ludowej i rękodzieła artystycznego oraz promocję tego, co najpiękniejsze i najbardziej wartościowe w tej twórczości. Warszawa-Kraków sierpień 2012r.

Pamiątkowy Medal wybity z okazji 1000-lecia Zjazdu Gnieźnieńskiego w uznaniu zasług na rzecz promocji Stołecznego Miasta Gniezna w Małopolsce IX 2013r.

Srebrna odznaka za zasługi w rzemiośle Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie 2015r.

Srebrny Krzyż Zasługi 8.IX.2016r. od Prezydenta Andrzeja Dudy.

Złota odznaka za zasługi w rzemiośle Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie 2020r. 

Opinia dotycząca regionalnej wytwórczości Pana Mieczysława Guziaka w zakresie Kożusznictwa. 
 

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.